(0352) 52-25-48
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English

Відбулась Колегія Головного управління Державної казначейської служби України у Тернопільській області

Опубліковано 06 березня 2020 року, 14:51

5 березня 2020 року відбулось розширене засідання Колегії Головного управління Державної казначейської служби України у Тернопільській області під головуванням начальника Петра Гринчишина. У роботі Колегії взяли участь керівники територіальних органів Казначейства Тернопільської області, а також заступники начальника і керівники самостійних структурних підрозділів Головного управління.

У вступному слові Петро Гринчишин окреслив пріоритетні завдання роботи територіальних органів Казначейства, зокрема: звернув увагу присутніх на виконання рішень Колегій Державної казначейської служби України, Головного управління Казначейства області та наголосив на необхідності надавати в межах компетенції учасникам бюджетного процесу консультації з питань дотримання бюджетного законодавства та роз’яснення щодо впровадження електронних сервісів Казначейства (системи дистанційного обслуговування «Клієнт Казначейства – Казначейство», автоматизованої системи «Є-Звітність» та ін.). Йшлося також про актуальні питання кадрового забезпечення управлінь Казначейства області; про перехід на новий План рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі; про хід чергового етапу електронного декларування та ін.

Розгляд питань порядку денного розпочали з доповіді начальника управління консолідованої звітності Марії Мальованої про результати виконання бюджетів у 2019 бюджетному році та про аналіз бюджетної звітності розпорядників коштів державного і місцевого бюджетів.

Далі начальник відділу персоналу Ольга Грийцаровська розповіла про заходи з професійного навчання державних службовців у 2020 році та моніторинг виконання індивідуальних програм.

Начальник адміністративно-господарського відділу Роман Івах ознайомив присутніх із заходами з дотримання пожежної безпеки в органах Казначейства Тернопільської області.

Начальник відділу фінансової роботи – головний бухгалтер Валентина Лясковська інформувала про аналіз бюджетних призначень на 2020 рік.

Під час засідання учасники Колегії обговорили проблемні аспекти діяльності органів Казначейства області в ході виконання бюджетів, а також можливості удосконалення роботи в контексті змін організаційної структури та прийняли відповідні рішення з питань порядку денного.

На завершення начальник Головного управління Гринчишин П.С. підсумував роботу Колегії, зазначив основні напрямки вдосконалення діяльності органів Казначейства області та подякував колегам за роботу.