(0352) 52-25-48
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English

Щодо наради в Головному управлінні Казначейства у Тернопільській області з питань використання нових рахунків

Опубліковано 14 січня 2020 року, 17:43

В ході інформаційної кампанії органів Казначейства щодо впровадження з 01 січня 2020 року нових рахунків для зарахування до бюджетів податків, зборів, платежів, власних надходжень бюджетних установ та інших доходів бюджету 13 січня 2020 року в Головному управлінні Державної казначейської служби України у Тернопільській області відбулася нарада з представниками розпорядників та одержувачів бюджетних коштів, які обслуговуються в Казначействі.

Спілкуючись з клієнтами, заступник начальника Головного управління Олексій Зварич, начальник управління бухгалтерського обліку Ольга Чайківська та начальник управління обслуговування розпорядників коштів та інших клієнтів Ольга Росенко звернули увагу присутніх на важливість доведення реквізитів нововідкритих рахунків до контрагентів (надавачів послуг, постачальників товарів, виконавців робіт) для забезпечення належного казначейського обслуговування і своєчасності здійснення розрахунків. Крім цього, усі запрошені також є платниками відповідних податків, зборів, обов’язкових платежів до бюджетів і фондів соціального страхування.

Для забезпечення своєчасного зарахування цих платежів до присутніх на нараді доведено нововідкриті рахунки. Також з клієнтами, які вдповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 16.02.2011 №106 (зі змінами) «Деякі питання ведення обліку податків, зборів, платеджів та інших доходів бюджету» контролюють справляння надходжень бюджету, відбулися додаткові консультації щодо своєчасності доведення реквізитів нових рахунків до платників.