(0352) 52-25-48
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English

Про проведення публічного обговорення проекту Антикорупційної програми Державної казначейської служби України на 2020-2021 роки

Опубліковано 20 березня 2020 року, 16:44

20 березня 2020 року в Головному управлінні Державної казначейської служби Україниу Тернопільській області відбулось обговорення проєкту Антикорупційної програми Державної казначейської служби України на 2020-2021 роки.

Начальник Головного управління Казначейства у Тернопільській області Петро Гринчишин, зазначив, що Антикорупційна програма визначає мету, шляхи та способи зниження рівня корупційних ризиків у діяльності Казначейства, а саме: у реалізації державної політики у сферах казначейського обслуговування бюджетних коштів, бухгалтерського обліку виконання бюджетів та ін. Він також зауважив, що Державна казначейська служба України запроваджує сучасні механізми упередження ризиків, пов’язаних з конфліктом інтересів, зокрема впроваджуючи максимальний рівень автоматизації обслуговування бюджетних коштів (АС «Клієнт Казначейства – Казначейство», АС «Є–Звітність», діловодства («АСКОД») та інших процесів.

Заступник начальника Головного управління Казначейства Олексій Зварич звернув увагу учасників на те, що метою Антикорупційної програми є виконання запланованих та вжиття додаткових заходів, спрямованих на утворення ефективної системи запобігання і протидії корупції в органах Казначейства, впровадження механізмів зменшення та усунення корупційних ризиків.

Заступник начальника відділу фінансової роботи – заступник головного бухгалтера Головного управління Казначейства у Тернопільській області Оксана Коваль зупинилась на оцінці корупційних ризиків, що має за мету виявити найбільш вразливі до корупції процеси під час здійснення посадовими та службовими особами своїх повноважень, причин та умов, які сприяють виникненню корупційних схем.

Головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції Наталія  Паливода наголосила, що навчання працівників органів Казначейства у сфері запобігання корупції здійснюється з метою набуття ними знань антикорупційного законодавства та забезпечення безумовного виконання вимог. Вона повідомила, що майже всі працівники органів Казначейства Тернопільської області (95% державних службовців) пройшли онлайн-курси на тему «Антикорупційні програми органів влади».

Також зауважила, що в Головному управлінні Казначейства вжито інших заходів, спрямованих на запобігання корупційним та пов'язаним з корупцією правопорушенням, а метою виконання покладених на головного спеціаліста з питань запобігання та виявлення корупції  обов'язків, забезпечено його участь у роботі ряду комісій.

З метою створення умов викривачам для надання інформації про корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення, на офіційному вебпорталі Головного оуправління у Тернопільській області розміщено посилання «Повідом про корупцію» та викладено інформацію про права викривачів, контакти уповноваженої особи, способи та порядок надання інформації.

З матеріалами проєкту Антикорупційної програми ДКСУ на 2020-2021 роки ознайомились працівники Головного управління Казначейства та управлінь Казначейства в районах та м. Тернополі Тернопільської області. Керівники районних органів Казначейства Тернопільської області взяли участь в його обговоренні в режимі аудіозв’язку. Пропозиції та зауваження до проекту, під час обговорення – відсутні

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux