(0352) 52-25-48
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English

На розширеній нараді у Борщівської райдержадміністрації обговорили актуальні питання казначейського обслуговування

Опубліковано 12 лютого 2020 року, 17:54

Заступник начальника управління Державної казначейської служби України у Борщівському районі Тернопільської області Андрій Блажієвський 11 лютого 2020 року взяв участь у розширеній нараді при першому заступнику голови Борщівської райдержадміністрації Вікторові Голубцеві.

Пріоритетно розглянули проблемні питання казначейського обслуговування розпорядників та одержувачів коштів Державного та місцевих бюджетів.

Детальніше зупинились на обслуговуванні структурних підрозділів райдержадміністрації в процесі їх реорганізації. При цьому представник Казначейства наголосив на дотриманні вимог нормативно-розпорядчих документів при проведенні реорганізації, на своєчасності подання до управління усіх необхідних документів, взірців підписів, заявок на закриття рахунків, заявок на доступ до системи дистанційного обслуговування, електронної звітності тощо.

Обговорили також питання, що стосуються подання установами, які припиняють діяльність, до органів Казначейства ліквідаційної звітності, правильного відображення в обліку залишків коштів на рахунках, кошторисних призначень та інше.